- HP_INC.

Цена
€64 23 / 125 62 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 963XL - 47.86 ml - High Yield - black - original - ink cartridge - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 100 g |
| Shipping Width | 11.9 cm |
| Shipping Depth | 3.6 cm |
| Shipping Height | 12.6 cm |
| Shipping Weight | 120 g |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 47.86 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 2000 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet 9012, 9012e HP Officejet Pro 9010, 9010e, 9012, 9012e, 9013, 9014, 9014e, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9018e, 9019/Premier, 9019e, 9020, 9022, 9022e, 9023, 9025, 9025e, 9028 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.9 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 100 g |
| Marketing Description | Original HP ink cartridges deliver outstanding quality prints, while also reducing your environmental impact, using recycled content and delivering reliable performance - which can mean fewer reprints and less paper waste. |
| Marketing Description | Original HP ink cartridges deliver outstanding quality prints, while also reducing your environmental impact, using recycled content and delivering reliable performance - which can mean fewer reprints and less paper waste. |
| Shipping Depth | 3.6 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 12.6 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 120 g |
| Colour | Black (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 47.86 ml |
| Colour | Black (pigmented) |
| Yield | Up to 2000 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Officejet 9012, 9012e HP Officejet Pro 9010, 9010e, 9012, 9012e, 9013, 9014, 9014e, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9018e, 9019/Premier, 9019e, 9020, 9022, 9022e, 9023, 9025, 9025e, 9028 |
| Yield | Up to 2000 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Officejet 9012, 9012e HP Officejet Pro 9010, 9010e, 9012, 9012e, 9013, 9014, 9014e, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9018e, 9019/Premier, 9019e, 9020, 9022, 9022e, 9023, 9025, 9025e, 9028 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 100 g |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 11.9 cm |
| Capacity | 47.86 ml |
| Shipping Depth | 3.6 cm |
| Shipping Height | 12.6 cm |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Shipping Weight | 120 g |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Тегло | 0.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 2000 страници |
| Обем (ml) | 42.5 |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 9010/9020 серия |
| OEM код | 3JA30AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.12кг |
HP 963XL Висококапацитетен Оригинален Черен Мастилен Касет
Получете до 2 пъти повече страници с HP 963XL висококапацитетен оригинален черен мастилен касет. Проектиран за HP OfficeJet Pro принтери, този касет осигурява остри, професионални черни текстове и надеждна работа страница след страница.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Отпечатва до 2 000 страници с един касет, намалявайки честотата на смяна.
- Оригинално HP качество — Постоянен, ясен черен текст и надежден печат, на който можете да разчитате.
- Екологичен — Касетът е изработен от рециклирани материали и лесно се рециклира чрез програмата HP Planet Partners.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип касет | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 2 000 страници |
| Тип мастило | Пигментно |
| OEM код | 3JA30AE |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 9010/9020 серия |
Какво има в кутията
- HP 963XL Висококапацитетен Оригинален Черен Мастилен Касет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







